Contact

Openingstijden:
Goudeveiling is elke dag geopend van 09h00 tot 24h00.

Klantenservice:
U dient contact op te nemen met de klantenservice wanneer:
- De bestelling beschadigd aangeleverd is.
- De betaling niet gelukt is.

De klantenservice is van maandag tot vrijdag geopend
van 09h30 tot 19h30.

U kunt ons bereiken via:
klantenservice@goudeveiling.nl

Overige informatie:

Wanneer u een vraag, opmerking heeft of wanneer iets niet

duidelijk is, kunt u contact opnemen met de informatie service

U kunt ons bereiken via:

info@goudeveiling.nl

Advertenties en Partnerships:

Wanneer u wilt adverteren op Goudeveiling.nl. Of wanneer u

informatie wilt over Partnerships kunt u met advertentie en

partnerships contact op nemen.

U kunt ons bereiken via:

pr@goudeveiling.nl

Wij zullen er naar streven uw vraag binnen 24 uur in behandeling te

nemen en te beantwoorden.

Goudeveiling Contact team.

Laatste Update: 25 September 2012
Copyright  2012 GoudeVeiling.nl - All rights reserved