Contact
Openingstijden:
Goudeveiling is elke dag geopend van 09h00 tot
24h00.
Klantenservice:
U dient contact op te nemen met de
klantenservice wanneer:
- De bestelling beschadigd aangeleverd is.
- De betaling niet gelukt is.
De klantenservice is van maandag tot vrijdag geopend
van 09h30 tot 19h30.
U kunt ons bereiken via:
klantenservice@goudeveiling.nl
Overige informatie:
Wanneer u een vraag, opmerking heeft of wanneer iets
niet
duidelijk is, kunt u contact opnemen met de informatie
service
U kunt ons bereiken via:
Advertenties en
Partnerships:
Wanneer u wilt adverteren op Goudeveiling.nl. Of
wanneer u
informatie wilt over Partnerships kunt u met advertentie en
partnerships contact op nemen.
U kunt ons bereiken via:
Wij zullen er naar streven uw vraag binnen 24 uur in
behandeling te
nemen en te beantwoorden.
Goudeveiling Contact team.
Laatste Update: 25 September 2012
Copyright 2012 GoudeVeiling.nl - All rights reserved